Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  POLSKA
460 Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673
dukat 1670, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.258.I.la -rrr-, Fr.32, T.45, naawersie nieznana punca z wizerunkiem konia
1 800 zł
2 700 zł
ort 1684, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.272.III.5 -r-, Gum.2029 ort 1684, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.272.III.5 -r-, Gum.2029
461 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.272.III.5 -r-, Gum.2029
80 zł
130 zł
462 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1679, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.267.Ib.3b, Gum.1996
20 zł
16 zł
463 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1680, Bydgoszcz, j.w., Kop.267.Ib.4a, Gum.1997
20 zł
35 zł
szóstak 1681, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: j.w., Kop.279.IV.2 -rr-, Gum.2008, odmian.. szóstak 1681, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: j.w., Kop.279.IV.2 -rr-, Gum.2008, odmian..
464 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: j.w., Kop.279.IV.2 -rr-, Gum.2008, odmiana z literąC poniżej daty
30 zł
60 zł
465 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Kraków, j.w., Kop.280.V.l -r-, Gum.2002, litera C pomiędzy tarczami
25 zł
20 zł
466 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Kraków, Aw: Popiersie w koronie, Rw: j.w., Kop.282.VIII.1, Gum.2006
20 zł
25 zł
467 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: j.w., Kop.267.Ib.7b, Gum.2010
25 zł
20 zł
468 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1684, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: j.w., Kop.282.VIII.3 -r-, Gum.2014
25 zł
35 zł
szeląg 1688, Gdańsk, Aw: Monogram króla, Rw: Napis, Kop.286.Ia -r-, Gum.2040, rzadki w tym staniez.. szeląg 1688, Gdańsk, Aw: Monogram króla, Rw: Napis, Kop.286.Ia -r-, Gum.2040, rzadki w tym staniez..
469 Jan III Sobieski 1674-1696
szeląg 1688, Gdańsk, Aw: Monogram króla, Rw: Napis, Kop.286.Ia -r-, Gum.2040, rzadki w tym staniezachowania
80 zł
240 zł
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Insygnia koronacyjne i napis, Rw: Król na koniu, Kop.217.Ia -r-.. talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Insygnia koronacyjne i napis, Rw: Król na koniu, Kop.217.Ia -r-..
470 August II 1697-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Insygnia koronacyjne i napis, Rw: Król na koniu, Kop.217.Ia -r-,Dav.2655, Merseb.1490
500 zł
700 zł
szóstak 1706, Grodno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.311.I.1 -r-, Merseb.1.. szóstak 1706, Grodno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.311.I.1 -r-, Merseb.1..
471 August II 1697-1733
szóstak 1706, Grodno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.311.I.1 -r-, Merseb.1653
100 zł
130 zł
472 August II 1697-1733
halerz 1723, Drezno, Aw: Tarcza herbowa, Rw: Jabłko królewskie na tarczy, Kop.125.V.12b -r-
15 zł
50 zł
dukat wikariacki 1742, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis, Fr.2865, Merseb.1700 dukat wikariacki 1742, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis, Fr.2865, Merseb.1700
473 August III 1733-1763
dukat wikariacki 1742, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis, Fr.2865, Merseb.1700
1 400 zł
1 600 zł
talar 1755, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.1617, Merseb.1730 talar 1755, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.1617, Merseb.1730
474 August III 1733-1763
talar 1755, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.1617, Merseb.1730
500 zł
540 zł
złotówka 1762, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.353.I.la -r-, Merseb.1.. złotówka 1762, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.353.I.la -r-, Merseb.1..
475 August III 1733-1763
złotówka 1762, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.353.I.la -r-, Merseb.1749
150 zł
200 zł
476 August III 1733-1763
dwuzłotówka 1761, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.332.I.3 -rr-, Gum.2169 R,T.20
100 zł
100 zł
ort 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.330.II.2, Merseb.1781 ort 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.330.II.2, Merseb.1781
477 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.330.II.2, Merseb.1781
80 zł
64 zł
478 August III 1733-1763
szóstak 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.328.II.2, Merseb.1785
40 zł
479 August III 1733-1763
szóstak 1755, Lipsk, j.w., Kop.328.II.3 -r-, Merseb.1785
50 zł