Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  POLSKA
420 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1594, Olkusz, j.w., nie notowana odmiana literowa MDL.I.
120 zł
96 zł
grosz 1597, Lublin, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XII.1b -rr-, H-Cz.1057 R5, niezmier.. grosz 1597, Lublin, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XII.1b -rr-, H-Cz.1057 R5, niezmier..
421 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Lublin, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XII.1b -rr-, H-Cz.1057 R5, niezmiernie rzadkowystępujący w handlu
180 zł
380 zł
422 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw groszy- 1606, 1609, 1613 Kraków i 1626 Gdańsk, Kop.XIIIk.6b, XIVk.4d, XIVk.8, II.4 (razem 4 sztuki)
60 zł
65 zł
grosz 1607, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.-, pod Orłem herb Lewart w owaln.. grosz 1607, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.-, pod Orłem herb Lewart w owaln..
423 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1607, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.-, pod Orłem herb Lewart w owalnej tarczy
60 zł
424 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, Aw: Korona i napis, Rw: j.w., Kop.XIVk.9b -r-, Gum.950
20 zł
grosz 1616, Kraków, j.w., Kop.XIVk.11 -rrr-, Gum.949 R grosz 1616, Kraków, j.w., Kop.XIVk.11 -rrr-, Gum.949 R
425 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1616, Kraków, j.w., Kop.XIVk.11 -rrr-, Gum.949 R
300 zł
240 zł
1/2 öre 1597, Stockholm, Aw: Herb Wazów, po bokach S-R i napis, Rw: Tarcza herbowa szwedzka i napi.. 1/2 öre 1597, Stockholm, Aw: Herb Wazów, po bokach S-R i napis, Rw: Tarcza herbowa szwedzka i napi..
426 Zygmunt III Waza 1587-1632
1/2 öre 1597, Stockholm, Aw: Herb Wazów, po bokach S-R i napis, Rw: Tarcza herbowa szwedzka i napis,Kop.108.I.3 -r-
60 zł
150 zł
szeląg 1597, Poznań, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XIa -rr-, Gum.. szeląg 1597, Poznań, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XIa -rr-, Gum..
427 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1597, Poznań, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XIa -rr-, Gum.866,rzadko spotykany w handlu
60 zł
75 zł
szeląg 1599, Bydgoszcz, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVIIIb.la .. szeląg 1599, Bydgoszcz, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVIIIb.la ..
428 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1599, Bydgoszcz, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVIIIb.la -r-,Gum.877
40 zł
szeląg 1601, Malbork, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVII.l -r-,G.. szeląg 1601, Malbork, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVII.l -r-,G..
429 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1601, Malbork, Aw: Monogram królewski i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.XVII.l -r-,Gum.884
40 zł
55 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw 3 monet- szeląg 1625 Bydgoszcz, szeląg 1626 Wilno, trzeciak 1625 Łobżenica, Kop.XXV.2, VII.6, trzeciakpołączenie awersu i rewersu Kop.V.la i II.3d, opisany prz..
60 zł
denar 1610, Poznań, Aw: Klucze, Rw: Orzeł, Kop.I.10 -rr-, Gum.1466 denar 1610, Poznań, Aw: Klucze, Rw: Orzeł, Kop.I.10 -rr-, Gum.1466
431 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1610, Poznań, Aw: Klucze, Rw: Orzeł, Kop.I.10 -rr-, Gum.1466
80 zł
64 zł
denar 1611, Poznań, j.w., Kop.I.11 -rr-, Gum.1466 denar 1611, Poznań, j.w., Kop.I.11 -rr-, Gum.1466
432 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1611, Poznań, j.w., Kop.I.11 -rr-, Gum.1466
80 zł
talar 1632, Toruń, Aw: Insygnia koronne i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop.II.1 -rr-, T.60, Da.. talar 1632, Toruń, Aw: Insygnia koronne i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop.II.1 -rr-, T.60, Da..
433 Bezkrólewie 1632
talar 1632, Toruń, Aw: Insygnia koronne i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop.II.1 -rr-, T.60, Dav.4373
1 800 zł
2 500 zł
donatywa 10 dukatowa 1644, Gdańsk, Aw: Półpostać w zbroi i napis, Rw: Panorama Gdańska i napis, je.. donatywa 10 dukatowa 1644, Gdańsk, Aw: Półpostać w zbroi i napis, Rw: Panorama Gdańska i napis, je..
434 Władysław IV Waza 1633-1648
donatywa 10 dukatowa 1644, Gdańsk, Aw: Półpostać w zbroi i napis, Rw: Panorama Gdańska i napis, jednaz najpiękniejszych donatyw gdańskich, autorstwa Jana Höhna i Gerh..
9 000 zł
10 200 zł
talar 1633, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.12.I.1 -r-, Dav.4326 talar 1633, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.12.I.1 -r-, Dav.4326
435 Władysław IV Waza 1633-1648
talar 1633, Bydgoszcz, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.12.I.1 -r-, Dav.4326
400 zł
450 zł
talar 1638, Toruń, Aw: j.w., Rw: Herb Torunia i napis, Kop.27.I.6 -r-, Dav.4374 talar 1638, Toruń, Aw: j.w., Rw: Herb Torunia i napis, Kop.27.I.6 -r-, Dav.4374
436 Władysław IV Waza 1633-1648
talar 1638, Toruń, Aw: j.w., Rw: Herb Torunia i napis, Kop.27.I.6 -r-, Dav.4374
400 zł
390 zł
talar 1639, Toruń, j.w., Kop.28.II.a -rr-, Dav.4375 talar 1639, Toruń, j.w., Kop.28.II.a -rr-, Dav.4375
437 Władysław IV Waza 1633-1648
talar 1639, Toruń, j.w., Kop.28.II.a -rr-, Dav.4375
450 zł
520 zł
438 Władysław IV Waza 1633-1648
talar 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.14.III.2a -rr-, Dav.4329
500 zł
500 zł
talar 1641, Bydgoszcz, j.w., Kop.14.III.2b -rr-, Dav.4330 talar 1641, Bydgoszcz, j.w., Kop.14.III.2b -rr-, Dav.4330
439 Władysław IV Waza 1633-1648
talar 1641, Bydgoszcz, j.w., Kop.14.III.2b -rr-, Dav.4330
500 zł
780 zł