Aukcja nr 7

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
544 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 299, Fr.111 (40)
320 zł
380 zł
545 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313,Dav.284
80 zł
64 zł
546 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, Dav.284
80 zł
105 zł
547 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325, Dav.284
90 zł
85 zł
548 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, j.w., Plage 360
80 zł
549 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 369
80 zł
64 zł
550 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 372
40 zł
32 zł
551 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385
40 zł
32 zł
552 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, j.w., Plage 386, rzadkie w tym stanie zachowania
80 zł
70 zł
553 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek = 1 złoty 1834, Warszawa, j.w., Plage 400, w katalogu Plagego wycena 10 rubli, rzadki
80 zł
100 zł
554 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Petersburg, j.w., Plage 409, w katalogu Plagego wycena 10 rubli, rzadki
80 zł
555 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 grosz 1832, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data, nowe bicie z roku 1859
100 zł
556 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 grosz 1840, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, nowe bicie z roku 1859
100 zł
80 zł
557 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 grosz z miedzi krajowej 1822, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, nowe bicie z roku 1859
100 zł
105 zł
558 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Ciężarki monet
ciężarek dukata 1768, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa z orłem, na tle skrzyżowanego klucza i miecza,Rw: Napis, Plage 478, mosiądz, bardzo ładny egzemplarz
80 zł
220 zł
559 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Ciężarki monet
ciężarek dukata 1791, Warszawa, Aw: Orzeł z mieczem i klucze, Rw: Napisy, Plage 480, mosiądz
30 zł
170 zł
560 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Ciężarki monet
ciężarek imperiała, bez daty, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 284, rzadki typ
60 zł
130 zł
561 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne i wojskowe
tymf 1663 Jana Kazimierza z jednostronną puncą w kształcie litery B; w tle pomiędzy cyframi 2 i 4 herb Pilawa,poniżej monogram J R (?), według Kałkowskiego Dominium B..
50 zł
40 zł
562 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne i wojskowe
szóstak 1662 Jana Kazimierza z tą samą puncą
50 zł
70 zł
563 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne i wojskowe
szóstak Jana III Sobieskiego z tą samą puncą
500 zł
75 zł