Aukcja nr 7
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
544 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 299, Fr.111 (40) |
II- EF- |
320 zł 380 zł
545 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313,Dav.284 |
80 zł 64 zł
546 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, Dav.284 |
80 zł 105 zł
547 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325, Dav.284 |
II- EF- |
90 zł 85 zł
548 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla = 5 złotych 1838, Warszawa, j.w., Plage 360 |
II- EF- |
80 zł | |
549 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 369 |
II- EF- |
80 zł 64 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 30 kopiejek = 2 złote 1835, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 372 |
40 zł 32 zł
551 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, j.w., Plage 385 |
40 zł 32 zł
552 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, j.w., Plage 386, rzadkie w tym stanie zachowania |
II+ EF+ |
80 zł 70 zł
553 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek = 1 złoty 1834, Warszawa, j.w., Plage 400, w katalogu Plagego wycena 10 rubli, rzadki |
80 zł 100 zł
554 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Petersburg, j.w., Plage 409, w katalogu Plagego wycena 10 rubli, rzadki |
80 zł | |
555 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 grosz 1832, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i data, nowe bicie z roku 1859 |
I UNC |
100 zł | |
556 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 grosz 1840, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, nowe bicie z roku 1859 |
I UNC |
100 zł 80 zł
557 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 grosz z miedzi krajowej 1822, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, nowe bicie z roku 1859 |
I UNC |
100 zł 105 zł
558 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Ciężarki monet ciężarek dukata 1768, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa z orłem, na tle skrzyżowanego klucza i miecza,Rw: Napis, Plage 478, mosiądz, bardzo ładny egzemplarz |
I- UNC- |
80 zł 220 zł
559 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Ciężarki monet ciężarek dukata 1791, Warszawa, Aw: Orzeł z mieczem i klucze, Rw: Napisy, Plage 480, mosiądz |
30 zł 170 zł
560 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Ciężarki monet ciężarek imperiała, bez daty, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 284, rzadki typ |
III VF |
60 zł 130 zł
561 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne i wojskowe tymf 1663 Jana Kazimierza z jednostronną puncą w kształcie litery B; w tle pomiędzy cyframi 2 i 4 herb Pilawa,poniżej monogram J R (?), według Kałkowskiego Dominium B.. |
III VF |
50 zł 40 zł
562 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne i wojskowe szóstak 1662 Jana Kazimierza z tą samą puncą |
III VF |
50 zł 70 zł
563 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 / Monety dominialne i wojskowe szóstak Jana III Sobieskiego z tą samą puncą |
III VF |
500 zł 75 zł