Aukcja 7 / 720

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  Polska

medal sygnowany H.J. (Jan Hopliński- medalier krakowski) wybity z okazji ślubu Józefa Tyszkiewicza z MariąPotocką 27.01.1914 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa i napisy, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, srebropuncowane 24 mm, 7,3 g.

Numer: 720
Opis: Polska. medal sygnowany H.J. (Jan Hopliński- medalier krakowski) wybity z okazji ślubu Józefa Tyszkiewicza z MariąPotocką 27.01.1914 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa i napisy, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, srebropuncowane 24 mm, 7,3 g.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 21-05-1994
Cena szacunkowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 56 zł
Cena wylicytowana: 56 zł
Ilość odsłon: 911