Aukcja 7 / 720
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
medal sygnowany H.J. (Jan Hopliński- medalier krakowski) wybity z okazji ślubu Józefa Tyszkiewicza z MariąPotocką 27.01.1914 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa i napisy, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, srebropuncowane 24 mm, 7,3 g.
Numer: | 720 |
Opis: | Polska. medal sygnowany H.J. (Jan Hopliński- medalier krakowski) wybity z okazji ślubu Józefa Tyszkiewicza z MariąPotocką 27.01.1914 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa i napisy, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, srebropuncowane 24 mm, 7,3 g. |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 21-05-1994 |
Cena szacunkowa: | 70 zł |
Cena wywoławcza: | 56 zł |
Cena wylicytowana: | 56 zł |
Ilość odsłon: 1040