Aukcja 7 / 695
USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
medal j.w., ale data 1752, Aw: Popiersie w płaszczu, Rw: j.w., H-Cz.2792 Rl, srebro 53 mm, 58,2 g., pięknastara patyna
Numer: | 695 |
Opis: | Polska. medal j.w., ale data 1752, Aw: Popiersie w płaszczu, Rw: j.w., H-Cz.2792 Rl, srebro 53 mm, 58,2 g., pięknastara patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 21-05-1994 |
Cena szacunkowa: | 900 zł |
Cena wywoławcza: | 720 zł |
Cena wylicytowana: | 1 350 zł |
Ilość odsłon: 1450