Aukcja 7 / 694

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  Polska

medal sygnowany Wermuth wybity w 1742 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla AugustaIII w zbroi i napis, Rw: Insygnia Orderu i napisy, H-Cz.2765 R1, srebro 53 mm, 58,2 g., wyśmienity portreti stara patyna

Numer: 694
Opis: Polska. medal sygnowany Wermuth wybity w 1742 r. z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie króla AugustaIII w zbroi i napis, Rw: Insygnia Orderu i napisy, H-Cz.2765 R1, srebro 53 mm, 58,2 g., wyśmienity portreti stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 21-05-1994
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Ilość odsłon: 1371