Aukcja 7 / 687

USD/PLN: 2.230 | EUR/PLN: 2.600 | data: 21-05-1994
Jesteś w: A7  MEDALE  Polska

medal nie sygnowany (Jan Höhn junior) wybity prawdopodobnie w 1665 r. z okazji ślubu księcia BogusławaRadziwiłła z księżniczką Anną Marią, Aw: Popiersie księcia i napis, Rw: Popiersie księżniczki i napis,H-Cz.4008 R4, srebro 48 mm, 44,3 g., bardzo ładna patyna

Numer: 687
Opis: Polska. medal nie sygnowany (Jan Höhn junior) wybity prawdopodobnie w 1665 r. z okazji ślubu księcia BogusławaRadziwiłła z księżniczką Anną Marią, Aw: Popiersie księcia i napis, Rw: Popiersie księżniczki i napis,H-Cz.4008 R4, srebro 48 mm, 44,3 g., bardzo ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 21-05-1994
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Ilość odsłon: 1406