Aukcja nr 69

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69
821 AUSTRIA
Order Żelaznej Korony, III klasa, wersja z dekoracją wojenną, nadawany od 1815/1816 do 1918, za wyjątkowe zasługi dla cesarstwa (tylko mężczyznom). Odznaczenie w zło..
10 000 zł
10 500 zł
822 AUSTRIA
Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja z dekoracją wojenną w postaci gałązek laurowych tzw. Kriegsdekoration dodawanych od 1860 r., order nadawany od 1808 do 1918 za..
7 000 zł
0 zł
823 AUSTRIA
Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja bez dekoracji wojennej,order nadawany od 1808 do 1918 za zasługi cywilne i od 1860 również za wojskowe (tylko mężczyznom). W r..
7 500 zł
0 zł
824 AUSTRIA
Order Franciszka Józefa, Krzyż Kawalerski, wykonany w złocie próby 18 karat (0,750), waga 12,68 grama, wersja bez dekoracji wojennych, wybity przez wiedeńskiego grawe..
3 500 zł
4 200 zł
825 AUSTRIA
Złoty krzyż zasługi z koroną dla cywili -Zivil-Verdienstkreuz. Wykonany w złocie próby 18 karat (0750), waga 15,95 grama przez firmę wiedeńską “V.MAYER´s SÖHNE,sygnow..
2 500 zł
3 200 zł
826 AUSTRIA
Złoty Medal Waleczności -Goldene Tapferkeitsmedaille, wersja z lat 1859-1866, (krótki okres nadań), wybity w złocie próby dukatowej 0,986. Na uszku punce złota wykona..
15 000 zł
0 zł
827 ROSJA
Medal za Wojnę z Turcją 1828-1829, ustanowiony przez cara Mikołaja I 1 października 1829 roku, srebro 10.01 g, 25 mm, brak wstążki, Diakow 473.1 R1
750 zł
1 700 zł
828 ROSJA
Cesarski i Królewski Order św. Stanisława II klasy z mieczami za zasługi wojenne, włączony do systemu orderów rosyjskich przez cara Mikołaja I w 1831 roku, emisja od ..
1 500 zł
3 200 zł
829 Dekoracyjny kufel - XIX wieczny wyrób nieznanego, prawdopodobnie polskiego jubilera ozdobiony polskimi monetami z XVII w. Na pokrywce umieszczono 4 orty koronne Jan.. II
10 000 zł
0 zł
wycofane
830 ANGLIA / Elżbieta I 1558-1603
szyling bez daty (1595-1598), znak menniczy klucz; S. 2577; srebro 5.63 g, patyna
300 zł
360 zł
831 ANGLIA / Karol II 1660-1685
korona 1671, starszy typ popiersia, na obrzeżu VICESIMO TERTIO; S. 3357; ciemna patyna
III-
VF-
1 000 zł
850 zł
832 ANGLIA / Karol II 1660-1685
1/2 korony 1663, na obrzeżu XV; S. 3361; pierwszy rocznik półkoronówek, ładna patyna
800 zł
4 400 zł
833 ANGLIA / William i Maria 1688-1694
korona 1692, na obrzeżu QVINTO; S. 3433, srebro 29.34 g, patyna
2 000 zł
4 400 zł
834 ANGLIA / Jerzy III 1760-1820
szyling 1787; S. 3744, pięknie zachowany z subtelną patyną
600 zł
850 zł
835 ANGLIA / Jerzy III 1760-1820
1/2 korony 1817; S. 3788; patyna
500 zł
650 zł
836 ANGLIA / Jerzy III 1760-1820
1/2 korony 1818; S. 3789; patyna
500 zł
1 100 zł
837 ANGLIA / Jerzy III 1760-1820
szyling 1817; S. 3790; bardzo ładnie zachowany, patyna
400 zł
550 zł
838 ANGLIA / William IV 1830-1837
1/2 korony 1834; S. 3834; ładny egzemplarz z patyną
600 zł
1 000 zł
839 ANGLIA / Wiktoria 1837-1901
1/2 korony 1850; S. 3888; pięknie zachowane, patyna
600 zł
2 100 zł
840 ANGLIA / Wiktoria 1837-1901
1/2 korony 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania; S. 3924; wyśmienicie zachowane, ciemna patyna
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
400 zł