Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
820 | POLSKA Polska Odznaka Zaszczytna za Zasługi Wojenne 1831, ustanowiona przez cara Mikołaja I wprowadzona jego rozkazem 12 stycznia 1932 roku (31 grudnia 1831 roku w/g starego.. |
2 500 zł 4 000 zł
821 | AUSTRIA Order Żelaznej Korony, III klasa, wersja z dekoracją wojenną, nadawany od 1815/1816 do 1918, za wyjątkowe zasługi dla cesarstwa (tylko mężczyznom). Odznaczenie w zło.. |
I UNC |
10 000 zł 10 500 zł
822 | AUSTRIA Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja z dekoracją wojenną w postaci gałązek laurowych tzw. Kriegsdekoration dodawanych od 1860 r., order nadawany od 1808 do 1918 za.. |
I- UNC- |
7 000 zł 0 zł
823 | AUSTRIA Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja bez dekoracji wojennej,order nadawany od 1808 do 1918 za zasługi cywilne i od 1860 również za wojskowe (tylko mężczyznom). W r.. |
I UNC |
7 500 zł 0 zł
824 | AUSTRIA Order Franciszka Józefa, Krzyż Kawalerski, wykonany w złocie próby 18 karat (0,750), waga 12,68 grama, wersja bez dekoracji wojennych, wybity przez wiedeńskiego grawe.. |
I UNC |
3 500 zł 4 200 zł
825 | AUSTRIA Złoty krzyż zasługi z koroną dla cywili -Zivil-Verdienstkreuz. Wykonany w złocie próby 18 karat (0750), waga 15,95 grama przez firmę wiedeńską “V.MAYER´s SÖHNE,sygnow.. |
I UNC |
2 500 zł 3 200 zł
826 | AUSTRIA Złoty Medal Waleczności -Goldene Tapferkeitsmedaille, wersja z lat 1859-1866, (krótki okres nadań), wybity w złocie próby dukatowej 0,986. Na uszku punce złota wykona.. |
15 000 zł 0 zł
827 | ROSJA Medal za Wojnę z Turcją 1828-1829, ustanowiony przez cara Mikołaja I 1 października 1829 roku, srebro 10.01 g, 25 mm, brak wstążki, Diakow 473.1 R1 |
I- UNC- |
750 zł 1 700 zł
828 | ROSJA Cesarski i Królewski Order św. Stanisława II klasy z mieczami za zasługi wojenne, włączony do systemu orderów rosyjskich przez cara Mikołaja I w 1831 roku, emisja od .. |
I UNC |
1 500 zł 3 200 zł