Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  POLSKA
356 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1593, Olkusz; litery N odwrócone; Iger O.93.2.e (R1)
750 zł
775 zł
357 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1593, Olkusz; popiersie króla nie notowane w literaturze; Iger O.93.2.-/a; pięknie zachowany
500 zł
2 000 zł
358 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1593, Olkusz; ze znakiem menniczym przed herbem Lewart, po jego bokach gwiazdki; Iger O.93.6.c (R3); niedobity, ale bardzo rzadki
500 zł
800 zł
359 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Olkusz; Iger O.94.8.g (R2); patyna
300 zł
650 zł
360 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Olkusz; Iger O.94.9.g; patyna, piękny
250 zł
700 zł
361 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Olkusz; Snop Wazów w oryginalnej tarczy herbowej; Iger O.94.9.h; patyna, ładnie zachowany
200 zł
550 zł
362 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Olkusz; znak menniczy na końcu napisu otokowego; Iger O.95.1.b/a (R1); kolorowa patyna, bardzo ładny
250 zł
650 zł
363 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Olkusz; nienotowny napis na rewersie ARGT/RIR.POLO; Iger O.95.1.d/- (R1); patyna
400 zł
550 zł
364 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Olkusz; znak menniczy na końcu napisu otokowego, rzadsza odmiana z “wężykiem” pod popiersiem króla; Iger O.95.4.f; bardzo ładnie zachowany
300 zł
380 zł
365 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1596, Olkusz; odmiana z odwróconą literą N na rewersie; Iger O.96.1.f; patyna, bardzo ładny
200 zł
380 zł
366 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1596, Olkusz; odmiana z gwiazdkami przy nominale, herbie Wazów i literach I-F; Iger O.96.1.i; bardzo ładnie zachowany
250 zł
360 zł
367 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Olkusz; odmiana z dwiema rozetkami pod popiersiem króla; Iger O.98.3.c (R4); minimalnie niedobity, ale bardzo rzadka odmiana w ładnym stanie zachowania
600 zł
750 zł
368 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1599, Olkusz; Iger O.99.1.f var. (podobny, ale R pełne); bardzo ładny
200 zł
500 zł
369 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1599, Olkusz; Iger O.99.1.f var. (podobny, ale R pełne); bardzo ładnie zachowany
200 zł
550 zł
370 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1588, Poznań; małe popiersie króla; Iger P.88.2.a (R3); rzadki typ monety
300 zł
650 zł
371 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1588, Poznań; mała głowa króla, Iger P.88.3.a (R2) var. - podobny, ale nie notuje korony z trzema trójlistkami; rzadki
250 zł
360 zł
372 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1591, Poznań; Iger P.91.1.a; kolorowa patyna, bardzo ładny
200 zł
750 zł
373 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1592, Poznań; Iger P.92.2.b; kolorowa patyna, bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
200 zł
460 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Poznań; Iger P.94.2.a; piękny egzemplarz
300 zł
1 200 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Poznań; końcówki napisów LI/POLONI; Iger P.94.4.d/a; piękny stan zachowania
300 zł
850 zł