Aukcja nr 64 (64-65)

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  Polska  Zygmunt III Waza 1587-1632
447 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Lublin; Iger L.98.6.c (R); patyna, bardzo ładny
300 zł
650 zł
448 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1600, Lublin; Iger L.00.2.a - ale na rewersie 5 RE PO L zamiast 3 RE PO L; bardzo ładny, rzadka odmiana powstała zapewne przez uszkodzenie stempla
300 zł
800 zł
449 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1600, Lublin; Iger L.00.2.e; patyna
200 zł
430 zł
450 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1600, Lublin; Iger L.00.2.e - ale inne popiersie typowe dla L.01.1
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
600 zł
451 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1600, Lublin; Iger L.00.2.e - ale inne popiersie typowe dla L.01.1; patyna
250 zł
525 zł
452 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1601, Lublin; Iger L.01.1.a; wybite na grubym krążku wagi 3.06 g, patyna, pięknie zachowany
750 zł
1 000 zł
453 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1601, Lublin; Iger L.01.1.c; patyna
250 zł
480 zł
454 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1606, Kraków; u dołu rewersu litera K; Iger K.06.1.a (R2); rzadszy rocznik
500 zł
950 zł
455 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1606, Kraków; u dołu rewersu herb Lewart w prostej tarczy; Iger K.06.2.a (R4); patyna, rzadki
2 000 zł
2 200 zł
456 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1606, Kraków; na awersie błąd w napisie SIG III D-REX PO M D L, u dołu rewersu herb Lewart w owalnej tarczy; Iger K.06.3 (R3); patyna, nienotowana odmiana z bł..
2 500 zł
2 800 zł
457 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1622, Kraków; Iger K.22.1.a; pięknie zachowany
150 zł
220 zł
458 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trzykrucierzówka 1615, Kraków; Kop. 887 (R1); bardzo ładna
250 zł
480 zł
459 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trzykrucierzówka 1616; Kraków; z herbem Sas na rewersie; Kop. 889 (R4), Tyszkiewicz 14 mk; bardzo rzadka
1 250 zł
1 800 zł
460 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trzykrucierzówka 1618, Kraków; Kop. 891 (R3), Tyszkiewicz 7 mk; rzadka
500 zł
950 zł
461 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
półtorak 1614, Kraków; odmiana z Orłem na awersie; Kop. 829 (R5), Tyszkiewicz 10? mk, Górecki III K.14.1.a (R2); bardzo rzadka odmiana, pięknie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
1 500 zł
462 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
półtorak 1614, Kraków; Kop. 830 (R), Górecki III K.14.2.b (R1); piękny
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
550 zł
463 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
półtorak 1614, Bydgoszcz; na awersie tarcza herbowa; Kop. 832 (R), Górecki III B.143.g (R1); wyśmienity egzemplarz, rzadki
250 zł
800 zł
464 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
półtorak 1614, Bydgoszcz; na awersie Orzeł; Kop. 828 (R4), Tyszkiewicz 4 mk, Górecki III B.14.2.d (R3); rzadki i bardzo ładny
300 zł
700 zł
465 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
grosz 1597, Poznań; na awersie kwiatek pod popiersiem; Kop. 744 (R5), Tyszkiewicz 15 mk; rzadki i ładnie zachowany jak na ten typ monety
1 000 zł
1 600 zł
466 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
grosz 1604, Kraków; herb Lewart pod popiersiem króla i litera C pod Orłem; Kop. 776 (R5), Tyszkiewicz 6 mk; rzadki
1 000 zł
1 400 zł