Aukcja nr 64 (64-65)

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
471 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1590, Wilno; Tyszkiewicz 6 mk, Iger V.90.1.a (R2), Ivanauskas’09 5SV8-5 (R); patyna
300 zł
650 zł
472 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1590, Wilno; Tyszkiewicz 2 mk, Iger V.90.4.a (R2), Ivanauskas’09 5SV18-11 (RR); typ monety bity na walcach, rzadki
300 zł
1 300 zł
473 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1591, Wilno; Iger V.91.2.c (R2), Ivanauskas’09 5SV20-12 (RR); patyna
III/III+
VF/VF+
250 zł
575 zł
474 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1593, Wilno; Iger V.91.3.b, Ivanauskas’09 5SV31-15; patyna, piękny
400 zł
1 650 zł
475 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1593, Wilno; Iger V.93.2.a (R1), Ivanauskas’09 5SV34-16 (RRRR); rzadki typ monety wykonany stemplami Petrasa Platina (av) i Jana Dyla (rv)
400 zł
2 000 zł
476 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1594, Wino; Iger V.94.1.a, Ivanauskas’09 5SV38-18 (R); patyna, piękny
400 zł
650 zł
477 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1596, Wilno; odmiana z herbem Chalecki i lewkiem u dołu rewersu; Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas’09 5SV48-25 (RR); rzadki
III/III+
VF/VF+
500 zł
900 zł
478 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1597, Wilno; u dołu rewersu głowa wołu i herb Chalecki; Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas’09 5SV52-29 (R)
350 zł
440 zł
479 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
trojak 1598, Wilno; na rewersie głowa wołu i herb Chalecki; Iger V.98.2.a (R4), Ivanauskas’09 5SV54-31 (RR); moneta w pudełku firmy NGC z oceną AU55, bardzo ładny i r..
400 zł
1 600 zł
480 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
półtorak 1619, Wilno; herb Wadwicz na końcu napisu na awersie; Tyszkiewicz 15 mk, Kop. 3506 (R6), Ivanauskas’09 4SV6-1 (R), Górecki III W.19.4.b/a (R3); rzadki i bard..
750 zł
1 000 zł
481 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
grosz 1610, Wilno; Kop. 3491 (R), Ivanauskas’09 3SV68-18; typ monety bity z walca, lekko przycięty krążek, ale pięknie zachowany
II/II+
EF/EF+
400 zł
600 zł
482 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety litewskie
dwudenar 1612, Wilno; z herbem Wadwicz pod Pogonią - data omyłkowa zamiast 1621; Ivanauskas’09 1SV27-23 (RR), Kop. 3404 (R6), Tyszkiewicz 20 mk; ładne lustro mennicze..
500 zł
900 zł