Aukcja nr 64 (64-65)

USD/PLN: 3.860 | EUR/PLN: 4.370 | data: 14-05-2016
Jesteś w: A64  Polska  Zygmunt III Waza 1587-1632
427 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Bydgoszcz; Iger B.94.2.a (R); patyna, ładny
250 zł
775 zł
428 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Bydgoszcz; Iger B.95.2.e/d; patyna, piękny
500 zł
2 200 zł
429 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Bydgoszcz; Iger B.95.9.b; patyna, piękny
400 zł
1 200 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
300 zł
650 zł
431 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1596, Bydgoszcz; B.96.2.f; patyna, ładny
300 zł
600 zł
432 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1596, Bydgoszcz; Iger B.96.2.j (R1); patyna, rzadka odmiana z napisem SIGIS
400 zł
550 zł
433 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Bydgoszcz; na rewersie Orzeł i Pogoń zamienione miejscami; Iger B.98.6.a (R8); patyna, spektakularny wielki błąd, ekstremalnie rzadka moneta
4 000 zł
14 000 zł
434 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1599, Bydgoszcz; herb Leart bez tarczy; Iger B.99.1 (R) - ale na awersie kryza dzieli napis przed REX; patyna
250 zł
400 zł
435 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1599, Bydgoszcz; herb Lewart w tarczy; Iger B.99.2.c; patyna
250 zł
850 zł
436 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1600, Bydgoszcz; Iger B.00.1.g; patyna
250 zł
320 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Wschowa; Iger W.94.1.a; patyna
250 zł
650 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Wschowa; Iger W.95.6.a; patyna, ładny
250 zł
460 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1596, Wschowa; Iger W.96.2.c; patyna, bardzo ładny
300 zł
650 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Wschowa; Iger W.97.1.d; patyna
200 zł
380 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Lublin; Iger L.97.3.b (R2); patyna
II/II-
EF/EF-
600 zł
1 050 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Lublin; Iger L.97.4 (R3) - nienotowana odmiana napisu na rewersie GROS ARG / TRIP REGE / POLONI, oraz data 997; patyna, rzadki i piękny
1 000 zł
1 650 zł
443 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Lublin; Iger L.98.3.a (R4); patyna, rzadki
III/III+
VF/VF+
750 zł
1 100 zł
444 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Lublin; Iger L.98.4.h (R); patyna, piękny
400 zł
700 zł
445 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Lublin; Iger L.98.4 (R) - popiersie jak odmiana h, ale inny układ napisu na awersie; patyna, pięknie zachowany
400 zł
1 200 zł
446 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Lublin; Iger L.98.4 (R) - popiersie jak odmiana h, ale inny układ napisu na awersie; patyna
250 zł
200 zł