Aukcja 57 / 948

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  WATYKAN

Pius XI, -medal sygnowany MISTERUZZI wybity w 1923 r., Aw: Popiersie w lewo i napis PIVS XI PONT MAX ANNO II, Rw: Postacie św. Tomasza z Akwinu, Dantego, Beatrycze, Jana XXII, Piusa V i Leona XIII i napis wokoło ALIGHERIO PRAECINENTE IOAN XXIII A. D. MCCCXXIII SANCT ORD ASGRIPSIT, poniżej w odcinku PIVS V ECCL DOCT ANGEL SANCTV / LEO XIII SCHOL CATH PATR / DECLAR ET INSTIT, srebro 44 mm, 35.18 g, minimalne uderzenie na obrzeżu, patyna, medal w oryginalnym pudełku

Numer: 948
Opis: WATYKAN. Pius XI, -medal sygnowany MISTERUZZI wybity w 1923 r., Aw: Popiersie w lewo i napis PIVS XI PONT MAX ANNO II, Rw: Postacie św. Tomasza z Akwinu, Dantego, Beatrycze, Jana XXII, Piusa V i Leona XIII i napis wokoło ALIGHERIO PRAECINENTE IOAN XXIII A. D. MCCCXXIII SANCT ORD ASGRIPSIT, poniżej w odcinku PIVS V ECCL DOCT ANGEL SANCTV / LEO XIII SCHOL CATH PATR / DECLAR ET INSTIT, srebro 44 mm, 35.18 g, minimalne uderzenie na obrzeżu, patyna, medal w oryginalnym pudełku
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1150