Aukcja 57 / 932

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  POLSKA

medal na X-lecie Odzyskania Wolności autorstwa T. Breyera 1928 r., Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi i napis wokoło, Rw: Polonia z kagankiem w dłoni odrzuca miecz, srebro 55 mm, 85.16 g, Strzałkowski 598 (R), na obrzeżu punca srebra i znak Mennicy Państwowej, patyna

Numer: 932
Opis: POLSKA. medal na X-lecie Odzyskania Wolności autorstwa T. Breyera 1928 r., Aw: Orzeł z cyfrą X na piersi i napis wokoło, Rw: Polonia z kagankiem w dłoni odrzuca miecz, srebro 55 mm, 85.16 g, Strzałkowski 598 (R), na obrzeżu punca srebra i znak Mennicy Państwowej, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 420