Aukcja 57 / 930

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  POLSKA

Odsłonięcie pomnika księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie na Placu Saskim 1923 r., -medal autorstwa Stanisława Ostrowskiego, Aw: Pomnik rozdziela datę: 3/V — 1923, poniżej napis w trzech wierszach: ODSŁONIĘCIE POMNIKA W WARSZAWIE. W otoku: NACZELNY WÓDZ WOJSK POLSKICH XIĄŻE JÓZEF PONIATOWSKI MARSZAŁEK FRANCYI. Rw: Popiersie marszałka Focha w lewo, poniżej dwie skrzyżowane buławy. Popiersie rozdziela napis poziomy: F. FOCH. W otoku napis: MARSZAŁEK FRANCYI I POLSKI 3 MAJA 1923 W WARSZAWIE, srebro 50 mm, 63.22 g, Strzałkowski 507 (R), na obrzeżu państwowa punca srebra i monogram wytwórcy JK (Jan Knedler), nieznaczne uszkodzenie obrzeża, rzadki

Numer: 930
Opis: POLSKA. Odsłonięcie pomnika księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie na Placu Saskim 1923 r., -medal autorstwa Stanisława Ostrowskiego, Aw: Pomnik rozdziela datę: 3/V — 1923, poniżej napis w trzech wierszach: ODSŁONIĘCIE POMNIKA W WARSZAWIE. W otoku: NACZELNY WÓDZ WOJSK POLSKICH XIĄŻE JÓZEF PONIATOWSKI MARSZAŁEK FRANCYI. Rw: Popiersie marszałka Focha w lewo, poniżej dwie skrzyżowane buławy. Popiersie rozdziela napis poziomy: F. FOCH. W otoku napis: MARSZAŁEK FRANCYI I POLSKI 3 MAJA 1923 W WARSZAWIE, srebro 50 mm, 63.22 g, Strzałkowski 507 (R), na obrzeżu państwowa punca srebra i monogram wytwórcy JK (Jan Knedler), nieznaczne uszkodzenie obrzeża, rzadki
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 532