Aukcja 57 / 924

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  POLSKA

zaślubiny Zdzisława Tarnowskiego i Zofii Potockiej -medal autorstwa Józefa Trębacza 1897 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa, napis w otoku i wygrawerowana data V.VIII.1897, Rw: Obraz Świętej Rodziny i napis w otoku CUDOWNA MATKA BOSKA DZIKOWSKA, srebro 27 mm, 8.77 g, na obrzeżu punce, patyna

Numer: 924
Opis: POLSKA. zaślubiny Zdzisława Tarnowskiego i Zofii Potockiej -medal autorstwa Józefa Trębacza 1897 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa, napis w otoku i wygrawerowana data V.VIII.1897, Rw: Obraz Świętej Rodziny i napis w otoku CUDOWNA MATKA BOSKA DZIKOWSKA, srebro 27 mm, 8.77 g, na obrzeżu punce, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 240 zł
Ilość odsłon: 415