Aukcja 57 / 922

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  POLSKA

Józef Łukasiewicz -medal sygnowany W A MALINOWSKI wybity w 1878 r., Aw: Popiersie 3/4 w prawo i napis IGNACY ŁUKASIEWICZ 1878, Rw: Poziomy napis W 25 TĄ / ROCZNICĘ / PRODUCENCI i napis wokoło TWÓRCY PRZEMYSŁU NAFTOWEGO 1878, brąz 47 mm, H-Cz. 8102, niewielkie uderzenie na obrzeżu, wyśmienity stan zachowania, ładna patyna, rzadki

Numer: 922
Opis: POLSKA. Józef Łukasiewicz -medal sygnowany W A MALINOWSKI wybity w 1878 r., Aw: Popiersie 3/4 w prawo i napis IGNACY ŁUKASIEWICZ 1878, Rw: Poziomy napis W 25 TĄ / ROCZNICĘ / PRODUCENCI i napis wokoło TWÓRCY PRZEMYSŁU NAFTOWEGO 1878, brąz 47 mm, H-Cz. 8102, niewielkie uderzenie na obrzeżu, wyśmienity stan zachowania, ładna patyna, rzadki
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 950 zł
Ilość odsłon: 1421