Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE
1019 FRANCJA
Maria Leszczyńska, królowa Francji, żeton 1752 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR - ET NAV REGINA, Rw: Świecąca gwiazda i napis C..
300 zł
1020 FRANCJA
Maria Leszczyńska, królowa Francji, żeton 1757 sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR - ET NAV REGINA, Rw: Królowa siedząca w obłokac..
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
240 zł
1021 FRANCJA
Franciszek Maria Arouet (Voltaire) w Mannheim, medal 1770 sygnowany G C WAECHTER, Aw: Popiersie filozofa w prawo i napis wokoło VOLTAIRE NE LE XX FEVRIER MDCXCIV, Rw:..
400 zł
800 zł
1022 GRECJA
medal olimpijski, Aw: Nagi dyskobol i napis wokoło XAΛΕΠΑ ΤΑ ΚΑΛΑ, Rw: 2 gałązki laurowe, brąz 44 mm, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna
300 zł
750 zł
1023 NIEMCY
Fryderyk II, medal pośmiertny z 1786 r. sygnowany I G H (Jan Jerzy Holtzhey), Aw: Popiersie Fryderyka w uniformie wojskowym w lewo i napis FRID INCOMPARABILIS DEI GRA..
1 000 zł
1 200 zł
1024 NIEMCY
100-lecie przyłączenia Pomorza do Prus, medal autorstwa K. Goetza, Aw: Orzeł pruski nad herbem Pomorza i daty 1815 - 1915, Rw: Wschód słońca na tle klifu bałtyckiego ..
600 zł
480 zł
1025 ROSJA
Piotr I, medal wybity z okazji sukcesu floty rosyjskiej w 1713 roku, Aw: Popiersie cara w prawo, sygnatura O K (O Kalasznikov) i napis ПЕТРУСЪ ПЕРВЫИ БОЖIЮ МIЛОСТIЮ I..
1 000 zł
1 100 zł
1026 ROSJA
Piotr I, medal wybity z okazji ekspedycji floty na Bornholm w 1716 roku, Aw: Popiersie cara na piedestale na tle trofeów wojennych, niżej inicjały CP (S.Judin) i data..
750 zł
1 100 zł
1027 ROSJA
Iwan Bieczkoj członek senatu Rosji, medal pamiątkowy wybity w 1772 roku, Aw: Popiersie w prawo, poniżej sygnatura C LEBERECHT F i napis ИВАНЪ ИВАНОВИЧЪ БЕЦКОИ, Rw: Ob..
750 zł
650 zł
1028 ROSJA
Mikołaj I, żeton koronacyjny 1826, Aw: Ukoronowany monogram, Rw: Korona i napis, srebro 22 mm, 4.21 g, Diakov 446.9, pięknie zachowany
300 zł
600 zł
1029 ROSJA
medal nagrodowy gimnazjum bez daty (1835), ПРЕУСПѢВАЮЩЕМУ (Najdoskonalszemu), srebro 42 mm, 25.01 g, Diakov 523.3, piękny egzemplarz, pudełko, patyna
1 750 zł
1 700 zł