Aukcja 55 / 1021
USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Franciszek Maria Arouet (Voltaire) w Mannheim, medal 1770 sygnowany G C WAECHTER, Aw: Popiersie filozofa w prawo i napis wokoło VOLTAIRE NE LE XX FEVRIER MDCXCIV, Rw: Ołtarz z emblematami wojennymi, sztuki, nauki i pracy, napis na tablicy na ołtarzu TIRE..., i pod nim GRAVE / MDCCLXX, brąz 58 mm, Wurzbach/Tannenberg 9185, Molinari 347, patyna
Numer: | 1021 |
Opis: | FRANCJA. Franciszek Maria Arouet (Voltaire) w Mannheim, medal 1770 sygnowany G C WAECHTER, Aw: Popiersie filozofa w prawo i napis wokoło VOLTAIRE NE LE XX FEVRIER MDCXCIV, Rw: Ołtarz z emblematami wojennymi, sztuki, nauki i pracy, napis na tablicy na ołtarzu TIRE..., i pod nim GRAVE / MDCCLXX, brąz 58 mm, Wurzbach/Tannenberg 9185, Molinari 347, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-11-2013 |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | 800 zł |
Ilość odsłon: 1299