Aukcja nr 55

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  ŚLĄSK
1003 ŚLĄSK
Hołd złożony Fryderykowi II przez Stany Śląskie we Wrocławiu, medal 5 dukatowy autorstwa J. W. Kittela z 1741 r, Aw: Popiersie króla w prawo i napis FRIDERICVS BORVSS..
15 000 zł
15 000 zł
1004 ŚLĄSK
zdobycie Pragi w 1744 r., medal autorstwa J. W. Kittel’a, Aw: Widok miasta nad nim PRAG, wokoło napis VON K M IN PREVSSEN EROBERT / D 16 SEPT 1744, w odcinku ZVM DRIT..
900 zł
1005 ŚLĄSK
bitwa pod Pragą 1757 r., medal niesygnowany poświęcony wygranej bitwie z wojskami austriackimi w czasie wojny 7-letniej o Śląsk, Aw: Popiersie Fryderyka Wielkiego i n..
400 zł
320 zł