Aukcja 55 / 980

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  MEDALE  POLSKA

medal niesygnowany, wybity w 1754 r. w Toruniu z okazji 300 rocznicy powrotu Prus Królewskich do Polski, Aw: Wielki Mistrz Zakonu z orszakiem na tle Zamku Malborskiego i wokół napis PRVSSICI FOEDERIS- EXECVTIO..., Rw: Panorama Torunia z wysadzonym eksplozją zamkiem krzyżackim i napis wokół z datą chronografem, srebro 51 mm, 44.75 g, H-Cz.2855 (R2), patyna

Numer: 980
Opis: POLSKA. medal niesygnowany, wybity w 1754 r. w Toruniu z okazji 300 rocznicy powrotu Prus Królewskich do Polski, Aw: Wielki Mistrz Zakonu z orszakiem na tle Zamku Malborskiego i wokół napis PRVSSICI FOEDERIS- EXECVTIO..., Rw: Panorama Torunia z wysadzonym eksplozją zamkiem krzyżackim i napis wokół z datą chronografem, srebro 51 mm, 44.75 g, H-Cz.2855 (R2), patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1683