Aukcja nr 54

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w: A54  ŚREDNIOWIECZE  POLSKA
112 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Roślina o trzech prostych liściach u góry i dwóch rozchylonych u dołu, Wieleń 83, srebro 0.30 g
500 zł
600 zł
113 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Litera A z górną poprzeczką, nad nią klin (monogram TA?), Wieleń 63, Sarbsk 5, srebro 0.19 g, pognieciony, postrzępiony
500 zł
550 zł
114 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
Wielkopolska, brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Proporzec na długim krzyżu, z prawej nieokreślony przedmiot, Wieleń 28 (z prawej gwiazda), Pieniądz i banki w Wielk..
500 zł
600 zł
115 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
Wielkopolska (?), brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Brama z siedmioma okrągłymi okienkami i dużym, łukowatym przejazdem, na budynku zatknięta lilia, w przejeździe ..
500 zł
650 zł
116 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
500 zł
550 zł
117 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Lilia na długiej łodydze skrzyżowanej z dwiema gałązkami palmowymi, Wieleń 81, srebro 0.14 g, złuszczenia powierzchni, ubytki koł..
500 zł
600 zł
118 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Koło o sześciu szprychach rozszerzanych ku końcom, obręcz pokrywa się z wałem; Podobny Wieleń 34, srebro 0.12 g, podgięty, ubytki..
III-
VF-
400 zł
119 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Strzała na szerokiej krokwi o poszerzonych podstawach, u dołu kulka; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.17 g, obłamana..
500 zł
420 zł
120 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Pole podzielone masywną belką, na niej krzyż kawalerski, pod nią łuk lub półksiężyc, w łuku kulka; brak analogii w literaturze i ska..
500 zł
500 zł
121 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Pole podzielone masywną belką, na niej słup flankowany dwiema kulkami, pod nią łuk lub półksiężyc, w łuku kulka; brak analogii w lit..
200 zł
160 zł
122 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XII/XIV w., Nieczytelny, może głowa w koronie wprost; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.08 g, ukruszony fragment wału i kołnierza
III-
VF-
300 zł
123 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Zgeometryzowany jeleń idący w prawo; BRP Przyłęk 15/2; srebro 0.26 g
600 zł
650 zł
124 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Uncjalna, zamknięta litera Є; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro 0.26 g
500 zł
850 zł
125 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Litera A z górną, wygiętą poprzeczką; podobny do Przyłęk 65, Kroczyce 19, srebro 0.18 g
400 zł
600 zł
126 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Litera A z górną, wygiętą poprzeczką; podobny do Przyłęk 65, Kroczyce 19, srebro 0.25 g
400 zł
650 zł
127 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, XIII/XIV w., Litera A z górną, wygiętą poprzeczką; podobny do Przyłęk 65, Kroczyce 19, srebro 0.27 g
400 zł
600 zł
128 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Rozeta sześciolistna, wolnowisząca; Przyłęk 45, Lubomia 59, Kroczyce 13, srebro 0.33 g
500 zł
750 zł
129 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Rozeta sześciolistna, wolnowisząca; Przyłęk 45, Lubomia 59, Kroczyce 13, srebro 0.22 g, obłamany kołnierz
400 zł
320 zł
130 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Przyłęk 26, Lubomia 57a, srebro 0.18 g, odłamany fragmen..
400 zł
320 zł
131 POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski
brakteat guziczkowy, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Przyłęk 26, Lubomia 57a, srebro 0.19 g, promienie na koł..
500 zł
600 zł