Aukcja 54 / 116

USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013

brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa byka na wprost, między rogami kulka, Wieleń 166 odm., Sarbsk 29 odm. (w obu przypadkach bez kulki między rogami), srebro 0.15 g, brak fragmentu kołnierza

Numer: 116
Opis: POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski. brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Głowa byka na wprost, między rogami kulka, Wieleń 166 odm., Sarbsk 29 odm. (w obu przypadkach bez kulki między rogami), srebro 0.15 g, brak fragmentu kołnierza
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 08-06-2013
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 550 zł
Ilość odsłon: 1097