Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
132 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu; Przyłęk 26, Lubomia 57a, srebro 0.12 g, promienie na koł.. |
III VF |
300 zł 240 zł
133 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Łeb barana w prawo, na kołnierzu promienie, Przyłęk 16, Lubomia 50, srebro 0.30 g |
500 zł 650 zł
134 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Łeb barana w prawo, kołnierz z niewyraźnymi promieniami, Przyłęk 16, Lubomia 50, srebro 0.24 g |
III VF |
400 zł 320 zł
135 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski Krakowskie, brakteat guziczkowy, początek XIV w., Gwiazda sześciopromienna na półksiężycu, Przyłęk 50, srebro 0.21 g |
500 zł 750 zł
136 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski Krakowskie, brakteat guziczkowy, początek XIV w., Gwiazda sześciopromienna na półksiężycu, Przyłęk 50, srebro 0.18 g, nieznaczny ubytek kołnierza |
400 zł 550 zł
137 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski Krakowskie, brakteat guziczkowy, początek XIV w., Gwiazda ośmiopromienna na półksiężycu, Przyłęk 51, Kroczyce 14, srebro 0.26 g, nieznaczny ubytek kołnierza |
500 zł 600 zł
138 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Krzyż kawalerski, Przyłęk 1-2, Fbg 1039, srebro 0.26 g |
II+ EF+ |
400 zł 420 zł
139 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Krzyż kawalerski, na kołnierzu na przedłużeniu ramion krzyża cztery pary równoległych linii, Przyłęk 10, Lubomia 38, srebro 0.26 g |
300 zł 240 zł
140 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Krzyż równoramienny o mocno rozszerzanych, wklęsło zakończonych ramionach; Gumowski, Krzyżackie brakteaty 19, Kroczyce 22, srebr.. |
II- EF- |
400 zł | |
141 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost, Przyłęk 14, Lubomia 42, srebro 0.31 g |
II- EF- |
500 zł 400 zł
142 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost, Przyłęk 14, Lubomia 42, srebro 0.45 g, przebite na nierozpoznanym brakteacie inne.. |
500 zł 400 zł
143 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Schematyczna głowa ludzka w koronie na wprost, Przyłęk 14, Lubomia 42, srebro 0.22 g, brak fragmentu kołnierza |
III VF |
400 zł 400 zł
144 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem, Przyłęk 41, srebro 0.40 g |
II- EF- |
400 zł 420 zł
145 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem, Przyłęk 41, srebro 0.38 g |
400 zł 400 zł
146 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo, Przyłęk 31, srebro 0.34 g |
III VF |
400 zł 420 zł
147 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Ptak ze złożonymi skrzydłami i wachlarzowatym ogonem w prawo, Przyłęk 31, srebro 0.27 g, fragment kołnierza wyłamany |
III VF |
300 zł 320 zł
148 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Orzeł rozpostarty w lewo (patrzący), po trzy pióra w skrzydle, krótkie łapy, w ogonie trzy pióra, głowa lekko odchylona do tyłu,.. |
400 zł 320 zł
149 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Lilia o dużych, wygiętych bocznych płatkach i dwu wąskich płatkach w górze, Przyłęk 37, srebro 0.28 g |
500 zł 400 zł
150 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, początek XIV w., Orzeł rozpostarty w prawo, bez korony i łap, po 3 pióra w skrzydle (zewnętrzne pióra niewyraźne), Przyłęk 18, srebro 0.30 g |
II- EF- |
500 zł 550 zł
151 | POLSKA / Kolekcja brakteatów datowanych na XIII-XIV anonimowych emitentów na terenach Polski brakteat guziczkowy, 1. połowa XIV w., Jelenie poroże z górną częścią głowy na wprost; parostki i uszy zachodzą na wał; brak analogii w literaturze i skarbach, srebro.. |
III VF |
500 zł 420 zł