Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, bardzo rzadka odmiana z herbem Topór u dołu, Iger L.95.2.d (R5), T. 25, patyna |
III VF |
1 000 zł 2 100 zł
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), patyna |
400 zł 320 zł
274 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.d, pięknie zachowany |
I- UNC- |
300 zł 800 zł
275 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L po prawej stronie herbu Lewart, Iger l.98.3 (R4), bardzo rzadki, patyna |
600 zł 1 200 zł
276 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L przedziela datę, Iger L.98.6.c (R), bardzo ładny |
II+ EF+ |
400 zł 460 zł
277 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak anomalny koronny z datą 1598, Iger nie notuje w swoim katalogu, srebro wysokiej próby 1.85 g, jak na ten typ monety pięknie zachowany |
II+ EF+ |
300 zł 1 400 zł
278 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.f, moneta wycięta z końca blachy |
150 zł 120 zł
279 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, drobna wada bicia, ale ładny |
250 zł 400 zł
280 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a |
150 zł 320 zł
281 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.g, moneta wybita minimalnie uszkodzonym stemplem, ładnie zachowana, patyna |
200 zł 220 zł
282 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Lublin, Iger L.00.1.b (podobny), ładny, patyna |
II- EF- |
350 zł 280 zł
283 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.00.1.b (R1), bardzo ładny, patyna |
I UNC |
600 zł 2 200 zł
284 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), delikatna patyna |
II+ EF+ |
400 zł 900 zł
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Lublin, bardzo rzadka odmiana -cyfry daty i litery I F w jednej linii, Iger L.01.4 (R6), odmiana -po bokach III kropki, wada blachy, ciemna patyna |
III VF |
600 zł 1 500 zł
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1) |
II+ EF+ |
400 zł 850 zł
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), patyna |
350 zł 550 zł
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), patyna |
II- EF- |
300 zł 400 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601 Wilno, Iger V.01.2.f/c, Ivanauskas 5SV85-51, T. 20, ślad po zawieszce?, rzadki i ładnie zachowany, patyna |
5 000 zł 4 600 zł
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), bardzo ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 700 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), ciemna patyna |
350 zł 550 zł