Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, bardzo rzadka odmiana z herbem Topór u dołu, Iger L.95.2.d (R5), T. 25, patyna
1 000 zł
2 100 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), patyna
400 zł
320 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.d, pięknie zachowany
300 zł
800 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L po prawej stronie herbu Lewart, Iger l.98.3 (R4), bardzo rzadki, patyna
600 zł
1 200 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, litera L przedziela datę, Iger L.98.6.c (R), bardzo ładny
400 zł
460 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak anomalny koronny z datą 1598, Iger nie notuje w swoim katalogu, srebro wysokiej próby 1.85 g, jak na ten typ monety pięknie zachowany
300 zł
1 400 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.f, moneta wycięta z końca blachy
150 zł
120 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Lublin, Iger L.99.1.a, drobna wada bicia, ale ładny
250 zł
400 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a
150 zł
320 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.g, moneta wybita minimalnie uszkodzonym stemplem, ładnie zachowana, patyna
200 zł
220 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Lublin, Iger L.00.1.b (podobny), ładny, patyna
350 zł
280 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.00.1.b (R1), bardzo ładny, patyna
600 zł
2 200 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.00.1.a (R1), delikatna patyna
400 zł
900 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Lublin, bardzo rzadka odmiana -cyfry daty i litery I F w jednej linii, Iger L.01.4 (R6), odmiana -po bokach III kropki, wada blachy, ciemna patyna
600 zł
1 500 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1)
400 zł
850 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), patyna
350 zł
550 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.a (R1), patyna
300 zł
400 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601 Wilno, Iger V.01.2.f/c, Ivanauskas 5SV85-51, T. 20, ślad po zawieszce?, rzadki i ładnie zachowany, patyna
5 000 zł
4 600 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), bardzo ładny egzemplarz, patyna
400 zł
700 zł
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1603, Kraków, Iger K.03.1.a (R1), ciemna patyna
350 zł
550 zł