Aukcja 53 / 552

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013

100 złotych 1960, Warszawa, Mieszko i Dąbrówka postacie, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 18.31 g, Parchimowicz P-339b, nakład nieznany, wielka rzadkość, piękny stan zachowania z widocznym połyskiem menniczym, patyna

Numer: 552
Opis: Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 / Monety próbne. 100 złotych 1960, Warszawa, Mieszko i Dąbrówka postacie, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 18.31 g, Parchimowicz P-339b, nakład nieznany, wielka rzadkość, piękny stan zachowania z widocznym połyskiem menniczym, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Ilość odsłon: 478