Aukcja 53 / 377

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  August III 1733-1763

talar 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, srebro 28.97 g, Kahnt 675 wariant d - wysokie popiersie i sygnatura OE na zbroi, Schnee 1037 awers -, rewers typ 1, ciemna patyna

Numer: 377
Opis: August III 1733-1763. talar 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, srebro 28.97 g, Kahnt 675 wariant d - wysokie popiersie i sygnatura OE na zbroi, Schnee 1037 awers -, rewers typ 1, ciemna patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Ilość odsłon: 443