Aukcja 53 / 373

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  August III 1733-1763

dukat 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.42 g, Kahnt 663 wariant b - małe popiersie z płaszczem przykrywającym zbroję, Merseburger 1725, drobne uszkodzenia na obrzeżu i drobne wgniecenia w tle, patyna

Numer: 373
Opis: August III 1733-1763. dukat 1754, Lipsk, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.42 g, Kahnt 663 wariant b - małe popiersie z płaszczem przykrywającym zbroję, Merseburger 1725, drobne uszkodzenia na obrzeżu i drobne wgniecenia w tle, patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 12 500 zł
Cena wywoławcza: 10 000 zł
Cena wylicytowana: 12 500 zł
Ilość odsłon: 403