Aukcja 53 / 366

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  August II 1697-1733

talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi, srebro 29.19 g, Kahnt 274, Schnee 1011, ładnie zachowany, delikatna patyna

Numer: 366
Opis: August II 1697-1733. talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi, srebro 29.19 g, Kahnt 274, Schnee 1011, ładnie zachowany, delikatna patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Ilość odsłon: 408