Aukcja 53 / 321

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668

dukat 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło IOAN CAS D G R POL & S M D L R, Rw: Herb Gdańska poniżej litery G - R i data, napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDANENS, złoto 3.42 g, H-Cz. 5874 (R4), Kaleniecki s 378, lekko gięty, minimalnie uszkodzone obrzeże, stara ładna patyna

Numer: 321
Opis: Jan II Kazimierz 1649-1668. dukat 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło IOAN CAS D G R POL & S M D L R, Rw: Herb Gdańska poniżej litery G - R i data, napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDANENS, złoto 3.42 g, H-Cz. 5874 (R4), Kaleniecki s 378, lekko gięty, minimalnie uszkodzone obrzeże, stara ładna patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 12 500 zł
Cena wywoławcza: 10 000 zł
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Ilość odsłon: 1240