Aukcja 53 / 321
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
dukat 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło IOAN CAS D G R POL & S M D L R, Rw: Herb Gdańska poniżej litery G - R i data, napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDANENS, złoto 3.42 g, H-Cz. 5874 (R4), Kaleniecki s 378, lekko gięty, minimalnie uszkodzone obrzeże, stara ładna patyna
Numer: | 321 |
Opis: | Jan II Kazimierz 1649-1668. dukat 1651, Gdańsk, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło IOAN CAS D G R POL & S M D L R, Rw: Herb Gdańska poniżej litery G - R i data, napis wokoło MON AUREA CIVITAT GEDANENS, złoto 3.42 g, H-Cz. 5874 (R4), Kaleniecki s 378, lekko gięty, minimalnie uszkodzone obrzeże, stara ładna patyna |
Stan: | III, Very Fine |
Data sprzedaży: | 23-02-2013 |
Cena szacunkowa: | 12 500 zł |
Cena wywoławcza: | 10 000 zł |
Cena wylicytowana: | 11 000 zł |
Ilość odsłon: 1416