Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
380 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, końcówka daty po bokach Orła, Iger L.97.14.a (R4), mennicza wada bicia, rzadki typ |
III VF |
750 zł 1 300 zł
381 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.b (R2) |
500 zł 750 zł
382 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.20.c (R2), duży blask menniczy |
II+ EF+ |
400 zł 600 zł
383 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.d (podobny), bardzo ładnie zachowany |
I- UNC- |
300 zł 600 zł
384 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, w nowym wydaniu katalogu ta odmiana będzie miała numer Iger P.98.5.a (R1) |
II- EF- |
300 zł 240 zł
385 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5,d rewers Iger B.98.5.c, bardzo ładny, ciemna patyna |
II+ EF+ |
250 zł 260 zł
386 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L dzieli datę, Iger L.98.6.b (R) |
II- EF- |
300 zł 440 zł
387 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, bez litery L i pełna data u dołu, Iger L.98.4.a (R) |
300 zł 550 zł
388 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, Iger V.98.2.a (R4), Ivanauskas 5SV34-31, pięknie zachowany, stara patyna |
II+ EF+ |
500 zł 2 400 zł
389 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c, bardzo ładny |
II+ EF+ |
200 zł 220 zł
390 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wilno, Iger V.99.1.a (R4), Ivanauskas 5SV65-40, T. 15, rzadki, patyna |
3 000 zł 4 200 zł
391 | Zygmunt III Waza 1587-1632 fałszerstwo z epoki trojaka ryskiego 1599, Iger N.99.2.b, srebro niskiej próby 1.20 g |
III VF |
200 zł 320 zł
392 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.b (R1) |
200 zł 360 zł
393 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Ryga, Iger R.00.1.b (R1), Gerbaszewski 3, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ale pięknie zachowany, delikatna patyna |
I- UNC- |
450 zł 420 zł
394 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, ładny |
200 zł 190 zł
395 | Zygmunt III Waza 1587-1632 naśladownictwo trojaka koronnego z datą 1601, Iger -, srebro dobrej próby 2.15 g, delikatna złocista patyna |
III VF |
200 zł 300 zł
396 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Kraków, Iger K.02.1.b (R1), pięknie zachowany, patyna |
I UNC |
500 zł 850 zł
397 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1602, Wilno, awers Iger V.02.1.b rewers Iger V.02.1.a (R5), awers Ivanauskas 5SV93-55 rewers Ivanauskas 5SV89-52, T. 20, bardzo rzadka i ciekawa moneta z 10 au.. |
III VF |
2 500 zł 2 800 zł
398 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1604, Kraków, Iger K.04.1.a (R1) |
250 zł 420 zł
399 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1605, Kraków, Iger K.05.1.a (R1), patyna |
II+ EF+ |
400 zł 550 zł