Aukcja nr 52
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
241 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1540, Elbląg |
250 zł 320 zł
242 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1546, Kraków, odmiana bez rozetek obok korony, ładne lustro mennicze |
250 zł 220 zł
243 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1546, Kraków, odmiana z rozetkami obok korony, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł | |
244 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1546, Kraków, odmiana bez rozetek obok korony i z omyłkowym napisem SIGISMVND / .RIM.., rzadki, moneta z 13 aukcji WCN |
III VF |
250 zł 200 zł
245 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1547, Kraków |
II- EF- |
200 zł 190 zł
246 | Zygmunt I Stary 1506-1548 grosz 1548, Kraków, T. 6, rzadki |
300 zł 460 zł
247 | Zygmunt I Stary 1506-1548 półgrosz 1507, Kraków, delikatna patyna |
II+ EF+ |
125 zł 120 zł
248 | Zygmunt I Stary 1506-1548 szeląg 1532, Elbląg |
III VF |
200 zł 360 zł
249 | Zygmunt I Stary 1506-1548 szeląg 1538, Elbląg, patyna |
III VF |
200 zł | |
250 | Zygmunt I Stary 1506-1548 szeląg 1546, Gdańsk, dość dużo blasku menniczego, patyna |
250 zł 260 zł
251 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar bez daty, prawdopodobnie z lat 1545-1548, Kraków, Aw: litera S wewnątrz korony i litery S-P (Sigismundus Primus) po jej bokach, Rw: Orzeł w lewo, H-Cz. 4910 (R7.. |
750 zł | |
252 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar bez daty, Kraków, litery S-P po bokach korony i rozeta wewnątrz niej, T.7, rzadki, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
750 zł 1 600 zł
253 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar bez daty, Kraków, litery S-P po bokach korony mocno rozbudowanej u szczytu i rozeta wewnątrz niej, T.7, rzadki i ładny |
II+ EF+ |
500 zł 600 zł
254 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar bez daty, Kraków, litery S-P po bokach korony niezbyt rozbudowanej u szczytu i rozeta wewnątrz niej, T.7, rzadki i ładny delikatna patyna |
II+ EF+ |
500 zł | |
255 | Zygmunt I Stary 1506-1548 denar bez daty, Elbląg, piękny blask menniczy |
II+ EF+ |
400 zł 320 zł