Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
1105 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
50 groszy 1923, Wiedeń?, Parchimowicz P-118.d, nikiel 4.91 g, stempel lustrzany, na rewersie punca HF
4 500 zł
1106 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
1 grosz 1925, Warszawa, pod napisem GROSZ data 21/V, brąz 1.47 g, Parchimowicz P-102, nakład 1.000 sztuk, moneta wybita z okazji poświęcenia Mennicy Państwowej, patyna
6 000 zł
5 400 zł