Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
1100 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 imperiał = 10 rubli złotem 1897, Petersburg, złoto 12.90 g, Bitkin 319 (R3), Kazakov 101, ekstremalnie rzadka wyśmienicie zachowana, wyjątkowa i niespotykana moneta w.. |
I UNC |
150 000 zł 310 000 zł
1101 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 rubli 1909 / ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Kazakov 359, bardzo ładne, rzadki rocznik |
II+ EF+ |
2 500 zł 2 400 zł
1102 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 rubli 1910 / ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Kazakov 376, rzadkie i pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
6 000 zł 6 000 zł
1103 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1909 / ЭБ, Petersburg, złoto 4.30 g, Kazakov 360, na awersie maleńka ryska, rzadki rocznik |
I- UNC- |
1 500 zł 1 850 zł
1104 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1910 / ЭБ, Petersburg, złoto 4.29 g, Kazakov 377, rzadkie i pięknie zachowane |
I UNC |
3 000 zł 3 500 zł
1105 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912 / ЭБ, Petersburg, Kazakov 416, ładnie zachowany |
300 zł 500 zł
1106 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912 / ЭБ, Petersburg, Kazakov 429, wybite z okazji 100. Rocznicy wojny ojczyźnianej, patyna, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
3 000 zł 5 500 zł
1107 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1913 / BC, Petersburg, Kazakov 454, wybite głębokim stemplem, z okazji 300-lecia panowania Romanowych, patyna, pięknie zachowany |
I- UNC- |
400 zł 520 zł
1108 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 zestaw 50 x 1/2 kopiejki 1912, Petersburg, Kazakov 428, wyśmienite egzemplarze, większość spatynowana, razem 50 sztuk |
I UNC |
500 zł 400 zł