Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
1100 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
imperiał = 10 rubli złotem 1897, Petersburg, złoto 12.90 g, Bitkin 319 (R3), Kazakov 101, ekstremalnie rzadka wyśmienicie zachowana, wyjątkowa i niespotykana moneta w..
150 000 zł
310 000 zł
1101 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1909 / ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Kazakov 359, bardzo ładne, rzadki rocznik
2 500 zł
2 400 zł
1102 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1910 / ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Kazakov 376, rzadkie i pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
6 000 zł
6 000 zł
1103 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1909 / ЭБ, Petersburg, złoto 4.30 g, Kazakov 360, na awersie maleńka ryska, rzadki rocznik
1 500 zł
1 850 zł
1104 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910 / ЭБ, Petersburg, złoto 4.29 g, Kazakov 377, rzadkie i pięknie zachowane
3 000 zł
3 500 zł
1105 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912 / ЭБ, Petersburg, Kazakov 416, ładnie zachowany
300 zł
500 zł
1106 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912 / ЭБ, Petersburg, Kazakov 429, wybite z okazji 100. Rocznicy wojny ojczyźnianej, patyna, wyśmienity egzemplarz
3 000 zł
5 500 zł
1107 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1913 / BC, Petersburg, Kazakov 454, wybite głębokim stemplem, z okazji 300-lecia panowania Romanowych, patyna, pięknie zachowany
400 zł
520 zł
1108 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
zestaw 50 x 1/2 kopiejki 1912, Petersburg, Kazakov 428, wyśmienite egzemplarze, większość spatynowana, razem 50 sztuk
500 zł
400 zł