Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
1088 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1845 / СПБ-КБ, Petersburg, złoto 6.55 g, Bitkin 26, pozostałości ciemnego nalotu |
II+ EF+ |
2 500 zł 2 200 zł
1089 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1845 / СПБ-КБ, Petersburg, złoto 6.47 g, Bitkin 26 |
II- EF- |
2 000 zł 2 400 zł
1090 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1853 / СПБ-АГ, Petersburg, złoto 6.56 g, Bitkin 36, pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
3 000 zł 2 800 zł
1091 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 3 ruble 1828 / СПБ, Petersburg, platyna 10.32 g, Bitkin 73 (R1), wybite stemplem lustrzanym, ale lekko wytarte tło, pięknie zachowane, wspaniałe lustro, bardzo rzadkie |
I UNC |
15 000 zł | |
1092 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1830 / СПБ-НГ, Petersburg, Bitkin 108 |
III/III+ VF/VF+ |
300 zł 240 zł
1093 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1831 / СПБ-НГ, Petersburg, Bitkin 111, rzadka odmiana z otwartą cyfra \2\" w napisie \"21 ДОЛЯ\"" |
III VF |
300 zł 240 zł
1094 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1850 / СПБ-ПА, Petersburg, Bitkin 226, św. Jerzy bez płaszcza, piękny stan zachowania z lustrem menniczym pod patyną |
I-/II+ UNC-/EF+ |
600 zł 2 200 zł
1095 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 3 kopiejki na srebro 1842 / E.M., Jekaterinburg, Bitkin 541, Brekke 211, bardzo ładne, patyna |
II+ EF+ |
500 zł 1 500 zł
1096 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 5 rubli 1863 / СПБ-МИ, Petersburg, złoto 6.51 g, Bitkin 9, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
3 000 zł 3 400 zł
1097 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel 1874 / СПБ-HI, Petersburg, Bitkin 87 |
II- EF- |
600 zł 2 400 zł
1098 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 połtina 1859 / СПБ-ФБ, Petersburg, Bitkin 97, pięknie zachowana, widoczne lustro mennicze pod patyną |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 1 200 zł
1099 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Bitkin 217, ładny egzemplarz z kolorową patyną |
600 zł 1 100 zł
1100 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 imperiał = 10 rubli złotem 1897, Petersburg, złoto 12.90 g, Bitkin 319 (R3), Kazakov 101, ekstremalnie rzadka wyśmienicie zachowana, wyjątkowa i niespotykana moneta w.. |
I UNC |
150 000 zł 310 000 zł
1101 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 rubli 1909 / ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Kazakov 359, bardzo ładne, rzadki rocznik |
II+ EF+ |
2 500 zł 2 400 zł
1102 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 10 rubli 1910 / ЭБ, Petersburg, złoto 8.60 g, Kazakov 376, rzadkie i pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
6 000 zł 6 000 zł
1103 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1909 / ЭБ, Petersburg, złoto 4.30 g, Kazakov 360, na awersie maleńka ryska, rzadki rocznik |
I- UNC- |
1 500 zł 1 850 zł
1104 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1910 / ЭБ, Petersburg, złoto 4.29 g, Kazakov 377, rzadkie i pięknie zachowane |
I UNC |
3 000 zł 3 500 zł
1105 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912 / ЭБ, Petersburg, Kazakov 416, ładnie zachowany |
300 zł 500 zł
1106 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912 / ЭБ, Petersburg, Kazakov 429, wybite z okazji 100. Rocznicy wojny ojczyźnianej, patyna, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
3 000 zł 5 500 zł
1107 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1913 / BC, Petersburg, Kazakov 454, wybite głębokim stemplem, z okazji 300-lecia panowania Romanowych, patyna, pięknie zachowany |
I- UNC- |
400 zł 520 zł