Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  MEDALE  CZECHY
959 CZECHY
Skarbek Ankwicz z Poslawic arcybiskup Pragi , -medal sygnowany LERCH DE LERCHENAU, 1834, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Postać króla Dawida z owcami i napis w..
250 zł
360 zł
960 CZECHY
medal nagrodowy PRAGA CAPVT REGNI, Aw: Herb miasta i napis PRAGA CAPVT REGNI, Rw: Kobieta prowadząca lwa i napis POCTA KORVNOW ZASLVH, sygnowany R. BRAUN, J. MAUDER, ..
300 zł
750 zł
961 CZECHY
Tomasz Garrique Masaryk -medal autorstwa O. Spanela 1935 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Napis poziomy NA PAMET 85.NAROZENIN PRVNIHO PRESIDENTA REPUBLI..
300 zł
420 zł