Aukcja nr 46
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
959 | CZECHY Skarbek Ankwicz z Poslawic arcybiskup Pragi , -medal sygnowany LERCH DE LERCHENAU, 1834, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Postać króla Dawida z owcami i napis w.. |
250 zł 360 zł
960 | CZECHY medal nagrodowy PRAGA CAPVT REGNI, Aw: Herb miasta i napis PRAGA CAPVT REGNI, Rw: Kobieta prowadząca lwa i napis POCTA KORVNOW ZASLVH, sygnowany R. BRAUN, J. MAUDER, .. |
II+ EF+ |
300 zł 750 zł
961 | CZECHY Tomasz Garrique Masaryk -medal autorstwa O. Spanela 1935 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Napis poziomy NA PAMET 85.NAROZENIN PRVNIHO PRESIDENTA REPUBLI.. |
300 zł 420 zł