Aukcja 46 / 960

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  MEDALE  CZECHY

medal nagrodowy PRAGA CAPVT REGNI, Aw: Herb miasta i napis PRAGA CAPVT REGNI, Rw: Kobieta prowadząca lwa i napis POCTA KORVNOW ZASLVH, sygnowany R. BRAUN, J. MAUDER, srebro 87.81 g, 60 mm, na rancie napis CTENEMU HADVABNICKEMU SPOLKU PRO KRALOVSTVI CESKE 1897 i punce srebra, patyna

Numer: 960
Opis: CZECHY. medal nagrodowy PRAGA CAPVT REGNI, Aw: Herb miasta i napis PRAGA CAPVT REGNI, Rw: Kobieta prowadząca lwa i napis POCTA KORVNOW ZASLVH, sygnowany R. BRAUN, J. MAUDER, srebro 87.81 g, 60 mm, na rancie napis CTENEMU HADVABNICKEMU SPOLKU PRO KRALOVSTVI CESKE 1897 i punce srebra, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-06-2011
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 750 zł
Ilość odsłon: 1096