Aukcja 46 / 937

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  MEDALE  POLSKA

Florian Straszewski, -medal autorstwa I.D Boehm’a z 1838 r., Aw: Popiersie w lewo, poniżej napis ZA OFIARĘ I TRUDY W UPIĘKNIENIU MIASTA, Rw: Wieniec, powyżej herb Krakowa, data i napis SENAT I LUD KRAKOWSKI, srebro 61.16 g, 56 mm, H-Cz. 4041 (R2), drobne uszkodzenia na rancie, stara patyna

Numer: 937
Opis: POLSKA. Florian Straszewski, -medal autorstwa I.D Boehm’a z 1838 r., Aw: Popiersie w lewo, poniżej napis ZA OFIARĘ I TRUDY W UPIĘKNIENIU MIASTA, Rw: Wieniec, powyżej herb Krakowa, data i napis SENAT I LUD KRAKOWSKI, srebro 61.16 g, 56 mm, H-Cz. 4041 (R2), drobne uszkodzenia na rancie, stara patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 11-06-2011
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 1 150 zł
Ilość odsłon: 1323