Aukcja 46 / 934

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
Jesteś w: A46  MEDALE  POLSKA

medal pamiątkowy autorstwa Baerenda poświęcony generałowi Stanisławowi Mokronowskiemu 1821 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku STANISŁAW MOKRONOWSKI JENERAŁ WOYSK POLSK, sygn. BAEREND, Rw: Sarkofag z tarczą herbem Bogoria, na nim kask i miecz, napis w otoku MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU, brąz 40 mm,, H-Cz.3955 (R2), ładna patyna

Numer: 934
Opis: POLSKA. medal pamiątkowy autorstwa Baerenda poświęcony generałowi Stanisławowi Mokronowskiemu 1821 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku STANISŁAW MOKRONOWSKI JENERAŁ WOYSK POLSK, sygn. BAEREND, Rw: Sarkofag z tarczą herbem Bogoria, na nim kask i miecz, napis w otoku MĘŻNY W BOIU PRAWY W ŻYCIU, brąz 40 mm,, H-Cz.3955 (R2), ładna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 11-06-2011
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 1307