Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  POLSKA
445 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 grosz 1933, Warszawa, Parchimowicz 101.h piękny egzemplarz
300 zł
1 200 zł
446 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 (marek) 1922, Józef Piłsudski, srebro 9.01 g, Parchimowicz P-166.e, nakład 50 sztuk, piękna i efektowna moneta z ładną patyną, bardzo rzadkie
35 000 zł
55 000 zł
447 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 (marek) 1922, Józef Piłsudski, mosiądz 6.33 g, Parchimowicz P-166.c, nakład 10 sztuk, pięknie zachowane, ładna patyna, bardzo rzadkie
25 000 zł
20 000 zł
448 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 (marek) 1922, Józef Piłsudski, miedź 9.14 g, Parchimowicz P-166.a, nakład 60 sztuk, pięknie zachowane, ładna patyna, bardzo rzadkie
25 000 zł
32 000 zł
449 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
50 (marek) 1923, Głowa Dziewczyny, brąz 5.32 g, Parchimowicz P-117 a, wybito 120 sztuk, piękny egzemplarz, ładna patyna, bardzo rzadkie
25 000 zł
28 000 zł
450 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Mikołaj Kopernik, brąz 3.51 g, Parchimowicz P-168.b, wybito 100 sztuk, wyśmienity stan zachowania, bardzo rzadkie
17 500 zł
32 000 zł
451 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1925, Głowa Kobiety, brąz 4.74 g, Parchimowicz P-164.a, wybito 100 sztuk, piękny egzemplarz, patyna
20 000 zł
20 000 zł
452 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1925, Dwie Głowy, brąz złocisty 3.39 g, Parchimowicz P-150.a, wybito 100 sztuk, bardzo ładne, bardzo rzadkie
12 500 zł
22 000 zł
453 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Jan III Sobieski, srebro 22.16 g, Parchimowicz P-153.b, wybito 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, ładny egzemplarz
8 000 zł
13 000 zł
454 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1934 Józef Piłsudski - Orzeł strzelecki, klipa, srebro 41.42 g Parchimowicz P.-159, wybito około 300 sztuk, moneta w oryginalnym pudełku Mennicy Państwowej..
I/I-
UNC/UNC-
17 500 zł
22 000 zł
455 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana z 81 perełkami, bez znaku menniczego po dacie oraz bez napisu na rancie, srebro 24.93 g, Parchimowicz P-139.k, ale wybite stemple..
25 000 zł
46 000 zł
456 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana ze 100 perełkami i z monogramami; SW (prezydenta Stanisława Wojciechowskiego) i WG (premiera Władysława Grabskiego) srebro 25.08 ..
35 000 zł
28 000 zł
457 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana ze 100 perełkami, znak menniczy po dacie, srebro 25.16 g, Parchimowicz 113.a, wybito 1.000 sztuk
10 000 zł
16 000 zł
458 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana z 81 perełkami, znak menniczy po dacie, srebro 24.99 g, Parchimowicz 140.b, wybito 1.000 sztuk, ładny egzemplarz, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
15 000 zł
16 000 zł
459 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1925, Konstytucja, odmiana z 81 perełkami, znak menniczy po dacie, tombak 21,28 g, Parchimowicz 139.a, wybito 100 sztuk, piękny egzemplarz, patyna
20 000 zł
32 000 zł
460 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1927, Nike, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 18.36 g, Parchimowicz P-141.a, wybito 81 sztuk, bardzo rzadkie, delikatna patyna
25 000 zł
30 000 zł
461 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1934, Orzeł Strzelecki - Józef Piłsudski, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 11.03 g, Parchimowicz P-147.a, nakład nieznany, wybite stemplem lustrzanym..
I/I-
UNC/UNC-
8 000 zł
14 000 zł
462 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1936, Żaglowiec, klipa, srebro 20,33 g, Parchimowicz P-149.a, wybito 200 sztuk, stempel lustrzany, bardzo efektowna i niezmiernie rzadka moneta w wyśmienity..
30 000 zł
42 000 zł
463 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
2 złote 1933, Głowa Kobiety, na rewersie wypukły PRÓBA, brąz 3.94 g, Parchimowicz P-137.b, wybito 100 sztuk
5 000 zł
4 000 zł
464 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
1 złoty 1928, Nominał w wieńcu z liści dębowych, bez napisu próba, nikiel 7.02 g, Parchimowicz P.126.a, wybito 35 sztuk, rzadka
7 500 zł
7 500 zł