Aukcja 45 / 83

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  POLSKA  Zygmunt II August 1545-1572

trojak ze słabego srebra 1562, Wilno, Iger V.62.1.b (R3), Ivanauskas 9SA2-1, T. 18, uszkodzenie w tle, bardzo rzadki, ciemna patyna

Numer: 83
Opis: Zygmunt II August 1545-1572. trojak ze słabego srebra 1562, Wilno, Iger V.62.1.b (R3), Ivanauskas 9SA2-1, T. 18, uszkodzenie w tle, bardzo rzadki, ciemna patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Ilość odsłon: 1385