Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
155 | POMORZE ZACHODNIE / Wołogoszcz /Wolgast/- miasto brakteat ok. 1280-1350, Klucz, promienista obwódka, 0.42 g, Dbg. 158, patyna |
300 zł 270 zł
173 | POMORZE ZACHODNIE / Wołogoszcz /Wolgast/- miasto brakteat XIII/XIV w., Dwa skrzyżowane klucze, promienista obwódka, 0.21 g, Dbg. 497, rzadki |
300 zł 420 zł