Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
146 | POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto brakteat XIII/XIV w., Lilia trójpłatkowa z przewiązką, 0.36 g, Dbg. 105? |
III VF |
400 zł 340 zł
147 | POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto brakteat XIII/XIV w., Lilia czteropłatkowa z przewiązką, 0.29 g, Dbg. 110a, niewielkie wykruszenie, patyna |
III VF |
400 zł | |
148 | POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto brakteat XIII/XIV w., Lilia czteropłatkowa z przewiązką ?, 0.28 g, Dbg. 110a ? |
200 zł 410 zł
160 | POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto denar XIV/XV w., Aw: Lilia podwójna (dolna część podobna do górnej), Rw: Gryf w prawo?, 0.25 g, Dbg. 190 (notuje tylko jednostronną odbitkę), bardzo ładnie zachowany,.. |
II- EF- |
200 zł 220 zł