Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
146 POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto
brakteat XIII/XIV w., Lilia trójpłatkowa z przewiązką, 0.36 g, Dbg. 105?
400 zł
340 zł
147 POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto
brakteat XIII/XIV w., Lilia czteropłatkowa z przewiązką, 0.29 g, Dbg. 110a, niewielkie wykruszenie, patyna
400 zł
148 POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto
brakteat XIII/XIV w., Lilia czteropłatkowa z przewiązką ?, 0.28 g, Dbg. 110a ?
200 zł
410 zł
160 POMORZE ZACHODNIE / Dymin /Demmin/- miasto
denar XIV/XV w., Aw: Lilia podwójna (dolna część podobna do górnej), Rw: Gryf w prawo?, 0.25 g, Dbg. 190 (notuje tylko jednostronną odbitkę), bardzo ładnie zachowany,..
200 zł
220 zł