Aukcja nr 44
USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
143 | POMORZE ZACHODNIE / Tąglim /Anklam/- miasto brakteat ok. 1280-1350, Gotyckie litery A i T w ligaturze, powyżej gwiazda, 0.34 g, Dbg. 94 |
200 zł 430 zł
144 | POMORZE ZACHODNIE / Tąglim /Anklam/- miasto brakteat XIII/XIV w., Litera T, 0.24 g, Dbg. 96, ślady zielonej patyny |
350 zł 280 zł
145 | POMORZE ZACHODNIE / Tąglim /Anklam/- miasto brakteat ok. 1280-1350, Gotycka litera A, 0.35 g, Dbg. 99, ciemna patyna |
II- EF- |
250 zł 420 zł