Aukcja nr 44

USD/PLN: 2.860 | EUR/PLN: 3.920 | data: 13-11-2010
Jesteś w: A44  POLSKA  August III 1733-1763
610 August III 1733-1763
ort 1754, Lipsk, \efraimek, Olding 479,"II,1
250 zł
611 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, mniejsza głowa króla, Olding 479, Merseb. 1782, piękny egzemplarz
750 zł
612 August III 1733-1763
ort 1755, Lipsk, Olding 479, Merseb. 1782, duża głowa króla, dość ładnie zachowany egzemplarz
300 zł
420 zł
613 August III 1733-1763
ort 1756, Lipsk, Olding 479, Merseb. 1782, piękne lustro mennicze, patyna
500 zł
680 zł
614 August III 1733-1763
ort 1758, Gdańsk, H-Cz. 2932 (R6), T. 40, moneta z 20 aukcji WCN, wielka rzadkość, delikatna patyna
5 000 zł
28 000 zł
615 August III 1733-1763
ort 1760, Gdańsk, cyfra 18 nad wieńcem, Merseb. 1798, pięknie zachowany
2 000 zł
2 300 zł
616 August III 1733-1763
szóstak 1760, Gdańsk, odmiana z wewnętrznymi obwódkami, Merseb. 1799, patyna
750 zł
600 zł
617 August III 1733-1763
1/2 szóstaka (trojak) 1753, Lipsk, Iger Li.53.1.c (R2), Merseb. 1786, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 65, wyśmienity stan zachowania
2 500 zł
2 800 zł
618 August III 1733-1763
trojak 1758, Gdańsk, Iger G.58.1.a (R), bardzo ładny
600 zł
900 zł
619 August III 1733-1763
trojak 1763, Elbląg, Iger E.63.2.b (R6), Merseb. 1813, wybity w czystym srebrze 1.99 g, egzemplarz z 20 aukcji WCN, drobna wada blachy, bardzo rzadki
III+/II-
VF+/EF-
3 000 zł
3 500 zł
620 August III 1733-1763
trojak 1763, Toruń, rzadka odmiana napisu THDRUNENSIS, Iger T.63.2.b (R4), patyna
300 zł
1 250 zł
621 August III 1733-1763
grosz wikariacki 1740, Drezno, Aw: Popiersie króla, Rw: Orzeł dwugłowy, Merseb. 1694, delikatna patyna
400 zł
320 zł
622 August III 1733-1763
/24 talara, Lipsk, na rewersie litera L, Merseb. 1768, Olding 457.f, bardzo ładnie zachowany
II/II+
EF/EF+
300 zł
300 zł
623 August III 1733-1763
grosz 1761, Aw: Popiersie Kajetana Sołtyka - biskupa krakowskiego i księcia siewierskiego i napis w otoku CAI SOŁTYK EPI CRAC DUX SEVERIÆ, Rw: Napis w wieńcu GROSSUS ..
10 000 zł