Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
904 | ŚLĄSK Fryderyk II Wielki, medal autorstwa G. W. Kittela wybity dla uczczenia bitwy pod Kesseldorf i pokoju drezdeńskiego 1745, kończących drugą wojnę pomiędzy Austrią a Pru.. |
300 zł 260 zł
905 | ŚLĄSK Fryderyk II Wielki, medal autorstwa Oexleina, na pokój w Hubertusburgu kończący trzecią (siedmioletnią) wojnę pomiędzy Austrią a Prusami o Śląsk 1763 r., Aw: Panorama.. |
III VF |
400 zł 320 zł
906 | ŚLĄSK Wrocław, medal sygnowany IGHF (I.G.HOLTZHEY) wybity z okazji jubileuszu 50 lecia piastowania stanowiska pastora przez Jana Fryderyka Burga, 1763 r., Aw: Popiersie pas.. |
2 000 zł | |
907 | ŚLĄSK Głogówek, medal z uszkiem na 700-lecie miasta, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i napis powyżej EXCELLENZ HOEFER, w odcinku Der Verteidiger / Oberschleiens / 1921, Rw.. |
II- EF- |
200 zł |