Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY  ŚLĄSK
904 ŚLĄSK
Fryderyk II Wielki, medal autorstwa G. W. Kittela wybity dla uczczenia bitwy pod Kesseldorf i pokoju drezdeńskiego 1745, kończących drugą wojnę pomiędzy Austrią a Pru..
300 zł
260 zł
905 ŚLĄSK
Fryderyk II Wielki, medal autorstwa Oexleina, na pokój w Hubertusburgu kończący trzecią (siedmioletnią) wojnę pomiędzy Austrią a Prusami o Śląsk 1763 r., Aw: Panorama..
400 zł
320 zł
906 ŚLĄSK
Wrocław, medal sygnowany IGHF (I.G.HOLTZHEY) wybity z okazji jubileuszu 50 lecia piastowania stanowiska pastora przez Jana Fryderyka Burga, 1763 r., Aw: Popiersie pas..
2 000 zł
907 ŚLĄSK
Głogówek, medal z uszkiem na 700-lecie miasta, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i napis powyżej EXCELLENZ HOEFER, w odcinku Der Verteidiger / Oberschleiens / 1921, Rw..
200 zł