Aukcja nr 42
USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
889 | FRANCJA Henryk Walezy, XIX wieczna odbitka medalu koronacyjnego z 1573 r, brąz srebrzony 29 mm, patyna |
I UNC |
200 zł 190 zł
890 | FRANCJA Ludwik XIV, medal sygn I. MAVGER. F. wybity w 1675 r., dla uczczenia zwycięstw króla polskiego Jana III Sobieskiego, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo i napis w otoku LUD.. |
300 zł 240 zł
891 | FRANCJA Ludwik XV i Maria Leszczyńska -medal zaślubinowy 1725, sygn DU VIVIER, Aw: Popiersia małżonków zwrócone do siebie i napis LVD XV D G FR NAV REX MARIA STANISAI REGIS F.. |
II+ EF+ |
250 zł 420 zł
892 | FRANCJA I Republika, medal sygnowany DUPRE F wartości 5 sou 1792, Aw: W owalu scena przysięgi, w otoku napis VIVRE LIBRES, w odcinku 14 JUILLET 1790, Rw: Napisy w otoku i w d.. |
150 zł 170 zł
893 | FRANCJA Napoleon Bonaparte Konsul, medal autorstwa Andrieu i Droza, 1802 r., wybity dla uczczenia reformy szkolnictwa, Aw: Głowa Bonapartego w prawo, Rw: Siedzący mężczyzna w.. |
250 zł 200 zł
894 | FRANCJA Napoleon Bonaparte Konsul, medal sygnowany BRENET / DENON DIREXIT wybity z okazji przygotowań do wyprawy na Anglię 1803 r,. Aw: Głowa w prawo, Rw: Fortuna siedząca n.. |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
895 | FRANCJA Napoleon Bonaparte Cesarz, medal sygnowany ANDRIEU F, JEUFFROY F DENON DIR wybity z okazji kapitulacji Szpandau, Szczecina, Magdeburga i Kostrzynia, 1806 r, Aw: Głowa.. |
250 zł 270 zł
896 | FRANCJA Napoleon Bonaparte cesarz, medal sygnowany ANDRIEU F wybity z okazji narodzin Napoleona Franciszka Karola Józefa (syna Napoleona Bonapartego) króla Rzymu, 1811, Aw: G.. |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł