Aukcja nr 42

USD/PLN: 2.890 | EUR/PLN: 3.940 | data: 27-02-2010
Jesteś w: A42  PLAKIETY i RYNGRAFY  FRANCJA
889 FRANCJA
Henryk Walezy, XIX wieczna odbitka medalu koronacyjnego z 1573 r, brąz srebrzony 29 mm, patyna
200 zł
190 zł
890 FRANCJA
Ludwik XIV, medal sygn I. MAVGER. F. wybity w 1675 r., dla uczczenia zwycięstw króla polskiego Jana III Sobieskiego, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo i napis w otoku LUD..
300 zł
240 zł
891 FRANCJA
Ludwik XV i Maria Leszczyńska -medal zaślubinowy 1725, sygn DU VIVIER, Aw: Popiersia małżonków zwrócone do siebie i napis LVD XV D G FR NAV REX MARIA STANISAI REGIS F..
250 zł
420 zł
892 FRANCJA
I Republika, medal sygnowany DUPRE F wartości 5 sou 1792, Aw: W owalu scena przysięgi, w otoku napis VIVRE LIBRES, w odcinku 14 JUILLET 1790, Rw: Napisy w otoku i w d..
150 zł
170 zł
893 FRANCJA
Napoleon Bonaparte Konsul, medal autorstwa Andrieu i Droza, 1802 r., wybity dla uczczenia reformy szkolnictwa, Aw: Głowa Bonapartego w prawo, Rw: Siedzący mężczyzna w..
250 zł
200 zł
894 FRANCJA
Napoleon Bonaparte Konsul, medal sygnowany BRENET / DENON DIREXIT wybity z okazji przygotowań do wyprawy na Anglię 1803 r,. Aw: Głowa w prawo, Rw: Fortuna siedząca n..
250 zł
200 zł
895 FRANCJA
Napoleon Bonaparte Cesarz, medal sygnowany ANDRIEU F, JEUFFROY F DENON DIR wybity z okazji kapitulacji Szpandau, Szczecina, Magdeburga i Kostrzynia, 1806 r, Aw: Głowa..
250 zł
270 zł
896 FRANCJA
Napoleon Bonaparte cesarz, medal sygnowany ANDRIEU F wybity z okazji narodzin Napoleona Franciszka Karola Józefa (syna Napoleona Bonapartego) króla Rzymu, 1811, Aw: G..
250 zł
200 zł